Zespół

Rafał Olesiński
Partner zarządzający | Adwokat
rafal.olesinski@olesinski.com
+48 602 772 828

Anna Chrobot
Partner | Adwokat
anna.chrobot@olesinski.com
+48 604 127 482

Tomasz Gałka
Partner | Doradca podatkowy
tomasz.galka@olesinski.com
+48 668 475 075

Justyna Korycka
Partner | Adwokat
justyna.korycka@olesinski.com
+48 604 751 056

Lucyna Brayshaw
Partner | Radca prawny
lucyna.brayshaw@olesinski.com
+48 666 036 959

Wojciech Fryze
Partner | Adwokat
wojciech.fryze@olesinski.com
+48 728 403 393

Michał Bogacz
Partner | Radca prawny
michal.bogacz@olesinski.com
+48 664 920 360

Rynki kapitałowe

Marcin Czapiewski
Senior Manager
marcin.czapiewski@olesinski.com
+48 606 784 454

Compliance, Ubezpieczenia, Zarządzanie płynnością

Marta Hausmann-Kostka
Senior Manager | Radca prawny
marta.hausmann@olesinski.com
+48 664 920 429

Pomoc publiczna

Andrzej Łobodziński
Senior Manager | Radca prawny
andrzej.lobodzinski@olesinski.com
+48 664 920 374

Umowy, Cudzoziemcy, Praca transgraniczna

Tomasz Wróblewski
Senior Manager | Adwokat
tomasz.wroblewski@olesinski.com
+48 795 431 603

Compliance, Strefy specjalne

Olga Płoucha
Manager | Adwokat
olga.ploucha@olesinski.com
+48 664 330 304

Prawo budowlane, Ochrona środowiska

Ludmiła Łuczak
Manager | Radca prawny
ludmila.luczak@olesinski.com
+48 602 721 249

Prawo pracy, Dane osobowe

Bartosz Jeziorski
Manager | Radca prawny
bartosz.jeziorski@olesinski.com
+48 717 500 746

Pomoc publiczna

Maciej Król
Manager | Radca prawny
maciej.krol@olesinski.com
+48 880 349 884

Prawo budowlane

Magdalena Kaleta-Maniak
Manager | Adwokat
magdalena.kaleta@olesinski.com
+48 795 431 564

Prawa konsumenta, Dane osobowe

Justyna Papież
Senior Consultant | Dział prawny
justyna.papiez@olesinski.com
+48 787 093 866

Prawo karne, Compliance

Paulina Jastrzębiec Siemiątkowska
Senior Consultant | Radca prawny
paulina.siemiatkowska@olesinski.com
+48 539 733 665

Restrukturyzacja, Zarządzanie płynnością

Magdalena Kordas
Senior Consultant | Radca prawny
magdalena.kordas@olesinski.com
+48 882 024 073

CRBR, Podpisy elektroniczne, ePUAP

Katarzyna Łozińska
Senior Consultant | Adwokat
katarzyna.lozinska@olesinski.com
+48 532 856 736

Cudzoziemcy, Praca transgraniczna